Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

DANES
7°C
3°C
JUTRI
3°C
2°C
Deli
270

Cesta Krka – Gradiček v fazi asfaltiranja

Pred meseci se je začela popolna rekonstrukcija in razširitev ceste na odseku Krka – Gradiček. Skoraj kilometer dolg cestni odsek, od cerkve sv. Kozma in Damijana do mostička izvira potoka Poltarice, bo izvajalec del celovito obnovil do konca leta.
Prav danes pa so delavci izvajalskega podjetja začeli z asfaltiranjem cestišča, kar pomeni, da se bodo že v kratkem lahko tamkajšnji prebivalci in obiskovalci Krške jame, zapeljali po širši in preglednejši cesti. Vrednost investicije znaša nekaj manj kot 350.000 evrov z DDV in bo v celoti financirana s strani Občine Ivančna Gorica.
Zaradi obnove je obvoz urejen preko vasi Trebnja Gorica. Vse uporabnike naprošamo naj bodo strpni in upoštevajo prometno signalizacijo.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij