Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

DANES
3°C
3°C
JUTRI
0°C
-4°C
Deli
259

Božični koncert Moškega pevskega zbora Dob

V petek, 29. 12. 2017, je v cerkvi sv. Petra v Dobu potekal 5. samostojni koncert Moškega pevskega zbora Dob. To je bil njihov prvi koncert pod vodstvom novega zborovodje Žige Jernejčiča.
Njihovi koncerti so vedno tematsko obarvani in tako je bilo tudi tokrat, ko je bil večer prepleten z božičnimi napevi. Med posameznimi pesmimi ni bilo vezne besede, ampak sta se skozi tekst prepletali igra in pesem. Na ta način smo bili priča več kot dve tisočletji stari božični zgodbi.
V družbi pevcev smo preživeli lep večer, ki je prispeval dodaten kamenček v mozaiku že tako lepih in čarobnih prazničnih dni. Pevci pa so dokazali, da se tudi pod novo zborovsko taktirko odlično znajdejo. Po koncertu je bilo poskrbljeno tudi za okrepčilo s »kuhančkom«, čajem in pecivom.

Fotogalerija >>

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij