Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

DANES
32°C
17°C
JUTRI
32°C
18°C
1116

Afriško sonce, prva predstava otroškega abonmaja

Otroški abonma Ivančna Gorica vabi na ogled prve predstave sezone, ki bo to soboto, 9. novembra 2019, ob 10. uri, v dvorani Družbenega doma na Krki. Med nas prihaja igrano – lutkovni muzikal Afriško sonce.
V predprodaji lahko v Knjižnici Ivančna Gorica kupite še posamezne vstopnice po ceni 5 EUR. Na dan predstave bo prodaja vstopnic pol ure pred predstavo. Popeljite otroke v svet pravljičnih junakov, glasbe in plesa. Vabljeni.

Več informacij o predstavi si lahko preberete v abonmajski zloženki spodaj. Za informacije so na voljo tudi na elektronskem naslovu zkd.ivancnagorica@gmail.com ali na 041/328-141.

Zloženka otroški abonma >>

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi