Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

JUTRI
7°C
-2°C
SRE.
7°C
-2°C
Deli
261

8. Sobraški pohod rekordno obiskan

Krajevna skupnost Sobrače in Prostovoljno gasilsko društvo Sobrače sta minulo nedeljo uspešno organizirala že 8. Sobraški pohod, s pričetkom ob 9. uri pred gasilskim domom v Sobračah.
Organizatorji so se pohoda po okoliških vaseh letos še posebej razveselili, saj je na sončno nedeljo v Sobrače privabilo rekordno število obiskovalcev. Okoli 125 pohodnikov se je zbralo pred gasilskim domom v Sobračah ter se podalo na 15 kilometrov dolgo pot. Pot jih je najprej vodila proti prvem vzponu do čagoške kapelice, nadaljevali so skozi vas Bukovica in po večjem vzponu prispeli na Felič Vrh, kjer so se na kratko okrepčali in uživali ob veličastnem razgledu širom Slovenije. Pohod so nato nadaljevali skozi vasi Javorje, Vrata, Višji Grm in Kalce.
Po končani poti je pred gasilskim domom pohodnike pričakala pogostitev ob zvokih harmonike, razveselili pa so se tudi spominske majice.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!