Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

DANES
15°C
5°C
JUTRI
16°C
7°C
574

39. srečanje mladine v Stični bo možno spremljati tudi prek spleta

Jutri, 19. septembra 2020, se bo odvijala 39. Stična mladih. Tradicionalno srečanje katoliške mladine bo letos zaradi zdravstvenih razmer prvič potekalo na več krajih po vsej Sloveniji. Ena izmed lokacij je tudi Župnija Stična, kjer se bodo mladi pričeli zbirati ob 12. uri.
Geslo letošnjega srečanja se glasi »Vstani« in prihaja iz Lukovega evangelija. Na vseh lokacijah bo predvajan posnetek koncerta, izvedla pa se bo tudi sv. maša. Ostale izbirne aktivnosti so lokalni organizatorji lahko prilagodili željam in potrebam tamkajšnjih mladih.

Velik del aktivnosti, vključno s prenosom sv. maše iz Stične, bo možno spremljati tudi prek YouTube kanala Stične mladih.

Več informacij o srečanju najdete na https://sticna.net/.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi