Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 16.10.2018

oblačno
Ponoči in zjutraj bo zmerno do pretežno oblačno. Predvsem na zahodu so še možne manjše padavine. Po nižinah vzhodne Slovenije bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 10, na Primorskem do 15 °C.
10°C | 18°C
sreda, 15.10.2018
10°C | 14°C
četrtek, 17.10.2018
11°C | 17°C
petek, 18.10.2018
11°C | 20°C
sobota, 19.10.2018
9°C | 21°C
Opozorila
Ponedeljek, 15.10.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Glasujmo za naj tematsko pot – Pot Reke ......


TURIZEM, GOSPODARSTVO, LOKALNE SKUPNOSTI

| |
08.07.2018      10:30
A A

Glasujmo za naj tematsko pot – Pot Reke ljubezniDeli:
Turistična zveza Slovenije že 27. leto zapored objavlja tekmovanje Moja dežela - lepa in gostoljubna 2018. Gre za projekt, ki urejeno in gostoljubno okolje prepoznava kot predpogoj kakovostnega turizma. 

V okviru projekta tako lahko glasujemo za naslednje kategorije: 
  • NAJ gostoljubnejše srednje mesto,
  • NAJ gostoljubnejše manjše mesto,
  • NAJ gostoljubnejši izletniški kraj in
  • NAJ tematsko pot.
Prav pri kategoriji NAJ tematski poti lahko oddamo svoj glas za »našo« Pot Reke ljubezni po Krki. Prvi del spletnega glasovanja je že v teku, glasujete lahko do srede, 11. julija 2018, in sicer TUKAJ.

Voden ogled po Poti Reke ljubezni vas popelje po slikovitih prizoriščih snemanja priljubljene televizijske nadaljevanke, ki jo predvaja POP TV. Prizorišča, ki jih lahko vidite na malih ekranih se v veliki meri nahajajo v prelepi dolenjski vasici Krki, kjer zelena lepotica – reka Krka – tudi izvira. Ta čudovit košček destinacije Prijetno domače – občina Ivančna Gorica Vas vabi, da se podate na lahkotno vandranje med posameznimi prizorišči, ki jih povezuje nezahtevna 5 kilometrov dolga pot Reke ljubezni.

Svoj glas lahko oddate enkrat dnevno oz. iz vsakega računalnika lahko dnevno oddate samo en glas.0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!