Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.10.2017

pretežno oblačno
Danes bo pretežno oblačno, ponekod v vzhodni Sloveniji bo občasno še možen rahel dež. Dopoldne se bo v zahodni Sloveniji delno zjasnilo. Predvsem v Prekmurju in deloma na Štajerskem in Koroškem ter na Gorenjskem vzdolž Karavank in Kamniških Alp bo pihal severni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 9 do 13, na Primorskem do okoli 17 stopinj C.
7°C | 14°C
torek, 24.10.2017
4°C | 17°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 15°C
četrtek, 26.10.2017
3°C | 20°C
petek, 27.10.2017
6°C | 19°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.10.2017 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
14°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Otvoritev kopalne sezone v Mestnem kopališču ......


TURIZEM, LOKALNE SKUPNOSTI, OBVESTILA

| |
25.07.2013      10:29
A A

Otvoritev kopalne sezone v Mestnem kopališču Višnja GoraOtvoritev Mestnega kopališča Višnja Gora
Otvoritev Mestnega kopališča Višnja Gora
Deli:

Grosupeljčani smo včasih hodili na bazen v "Motel Grosuplje", odkar se je ta preimenoval v Kongo, te ugodnosti, ki bi v teh vročih dneh prišla še kako prav, nimamo več. Najbližje kopališče, ki si ga lahko privoščimo, je Mestno kopališče Višnja Gora (MKVG), ki je julija začelo z letošnjo kopalno sezono.

 

Po dolgih letih se letošnja kopalna sezona ni začela s pričetkom šolskih počitnic. Zamuda je posledica temeljite prenove bazenske tehnike in bazenske strojnice ter obnovitev bazenske školjke. Dela so zahtevala zemeljska dela, ki jim spomladansko vreme ni bilo naklonjeno. Zaradi istih razlogov tudi letos, žal, zelenica  kopalcem ne bo na voljo, smo pa povečali bazensko ploščad, naredili novo balinišče ter na novo opremili otroško igrišče za obiskovalce kavarne in kopalce.

 

Z deli bomo nadaljevali na postajališču za avtodome, a bomo poskrbeli, da obiskovalci tega ne boste  občutili in boste lahko brezskrbno uživali v poletnih dneh na kopališču in na terasi kavarne.

 

V naši ponudbi imamo  stalno ponudbo slaščic in linijo sladic Višnjanski polžki – Snails of Višnja Gora, lahko si privoščite tudi slasten, svež vafelj. Na stojnici so v prodaji tudi spominki iz Višnje Gore. 

 

Ekipa MKVG bo poskrbela za pester program v poletnih dneh, da boste poletne večere lahko preživljali ob koncertih na naši terasi; gostili bomo animatorje za otroke v bazenu in vam pripravljali presenečenja v naši ponudbi.

 

Veselimo se preživljanja poletja skupaj z vami!.

 

Ekipa MKVG

 

Čas obratovanja s cenikom najdete na povezavi:

 http://mestnokopalisce.si/wp-content/uploads/Cenik-KARTE.pdf
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Grosuplje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!