Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.10.2017

pretežno jasno
Danes bo v zahodni Sloveniji zmerno do pretežno oblačno. Drugod bo sončno, predvsem ponekod na Primorskem in na severovzhodu države bo dopoldne megla. Pihal bo jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 24 stopinj C.
8°C | 21°C
sobota, 21.10.2017
8°C | 19°C
nedelja, 22.10.2017
10°C | 13°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 14°C
torek, 24.10.2017
4°C | 18°C
Opozorila
Petek, 20.10.2017 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
21°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Kopalna sezona v Mestnem kopališču Višnja ......


TURIZEM, OBVESTILA

| |
03.07.2014      00:08
A A

Kopalna sezona v Mestnem kopališču Višnja Gora se je začelaDeli:

V soboto 28. junija smo praznovali drugo obletnico prenovljenega MKVG, ki smo jo združili z uradno otvoritvijo kopalne sezone. Otroci so se zabavali z Bratoma Malek in obiskala nas je Ela Polželo (režija Melita Garvas, izvedba Neža Nježič) – tisti, ki bi radi spoznali navihana Brata Malek in originalno višnjansko Elo Polželo, jih lahko srečate konec julija na Aninem sejmu v Višnji Gori. Ob bazenu smo se pozibavali ob ritmih DJ Jurifa, v dalmatinski večer pa nas je popeljala dalmatinska kulinarika in glasba moškega pevskega zbora Lipa ter Višnjanskih fantov. V nagradni igri smo podelili nekaj nagrad, v vrhuncu večera pa smo se posladkali s slastno torto Slaščičarne Lenček.

 

Če ste manjkali na našem dogodku, poskrbite, da nas boste obiskali v dolgem vročem poletju. Ob sobotah se bomo skupaj ohlajali na  »Pool Party-ju«, organizirali  bomo tudi različne tematsko obarvane večere: Girls in Boys night, glasbeni koncerti, kulinarično tematske večere in druge dogodke. Naj izpostavimo girls night – vstop samo za nežnejši spol, ki bo 11.7. in jazz - blues koncert skupine Rond Noir, pevke naše Luane Lise Nomsi, 12.7.

 

Za Zabavne počitnice na MKVG z Bratoma Malek smo razpisali nov štiridnevni termin in sicer od 11.8.-14.8. Nekateri termini so že polni, zato čim prej zagotovite mesto za svojega malčka! 

 

Pa še to:

Ste že opazili kako diši iz naše kuhinje na MKVG? Vsak dan med 13.00 in 22.00 uro lahko v naši kuhinji dobite različne kulinarične dobrote, od domačih hamburgerjev, vegetarijanske prehrane, solatnih krožnikov, pečenih rebrc in perutničk pa vse do ramstkov in biftkov za zahtevnejše jedce.

V času svetovnega prvenstva v nogometu smo pripravili tudi posebno »Fuzbal ponudbo«.

 

Veselimo se dolgega in vročega poletja v vaši družbi!

Kristina Zadel
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Grosuplje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!