Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.06.2017

pretežno oblačno
Ponoči in zjutraj bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. Nekatere nevihte se lahko zavlečejo tudi v večerni čas. Najnižje jutranje temperature bodo od 17 do 22, v alpskih dolinah okoli 14 stopinj C.
21°C | 33°C
nedelja, 25.06.2017
21°C | 29°C
ponedeljek, 26.06.2017
17°C | 31°C
torek, 27.06.2017
17°C | 32°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 33°C
Opozorila
Petek, 23.6.2017 ob 20h
Zvečer so še možne močnejše nevihte z nalivi in sunki vetra, ni izključen tudi pojav toče. Ob tem so možni porasti hudourniških voda.
21°C
33°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Kopalna sezona v Mestnem kopališču Višnja ......


TURIZEM, OBVESTILA

| |
03.07.2014      00:08
A A

Kopalna sezona v Mestnem kopališču Višnja Gora se je začelaDeli:

V soboto 28. junija smo praznovali drugo obletnico prenovljenega MKVG, ki smo jo združili z uradno otvoritvijo kopalne sezone. Otroci so se zabavali z Bratoma Malek in obiskala nas je Ela Polželo (režija Melita Garvas, izvedba Neža Nježič) – tisti, ki bi radi spoznali navihana Brata Malek in originalno višnjansko Elo Polželo, jih lahko srečate konec julija na Aninem sejmu v Višnji Gori. Ob bazenu smo se pozibavali ob ritmih DJ Jurifa, v dalmatinski večer pa nas je popeljala dalmatinska kulinarika in glasba moškega pevskega zbora Lipa ter Višnjanskih fantov. V nagradni igri smo podelili nekaj nagrad, v vrhuncu večera pa smo se posladkali s slastno torto Slaščičarne Lenček.

 

Če ste manjkali na našem dogodku, poskrbite, da nas boste obiskali v dolgem vročem poletju. Ob sobotah se bomo skupaj ohlajali na  »Pool Party-ju«, organizirali  bomo tudi različne tematsko obarvane večere: Girls in Boys night, glasbeni koncerti, kulinarično tematske večere in druge dogodke. Naj izpostavimo girls night – vstop samo za nežnejši spol, ki bo 11.7. in jazz - blues koncert skupine Rond Noir, pevke naše Luane Lise Nomsi, 12.7.

 

Za Zabavne počitnice na MKVG z Bratoma Malek smo razpisali nov štiridnevni termin in sicer od 11.8.-14.8. Nekateri termini so že polni, zato čim prej zagotovite mesto za svojega malčka! 

 

Pa še to:

Ste že opazili kako diši iz naše kuhinje na MKVG? Vsak dan med 13.00 in 22.00 uro lahko v naši kuhinji dobite različne kulinarične dobrote, od domačih hamburgerjev, vegetarijanske prehrane, solatnih krožnikov, pečenih rebrc in perutničk pa vse do ramstkov in biftkov za zahtevnejše jedce.

V času svetovnega prvenstva v nogometu smo pripravili tudi posebno »Fuzbal ponudbo«.

 

Veselimo se dolgega in vročega poletja v vaši družbi!

Kristina Zadel
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Grosuplje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!