Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 18.11.2017

delno oblačno
Popoldne bo delno jasno, predvsem po nižinah osrednje in jugovzhodne Slovenije bo ostalo precej nizke oblačnosti. Burja na Primorskem bo slabela in do večera ponehala. Najvišje dnevne temperature bodo od 5 do 9, na Primorskem do 15 °C.
1°C | 8°C
nedelja, 19.11.2017
1°C | 8°C
ponedeljek, 20.11.2017
-1°C | 9°C
torek, 21.11.2017
1°C | 11°C
sreda, 22.11.2017
7°C | 12°C
Opozorila
Sobota, 18.11.2017 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
1°C
8°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Grosupeljčani imamo tretjo najboljšo tematsko ......


TURIZEM

| |
30.10.2014      10:39
A A

Grosupeljčani imamo tretjo najboljšo tematsko pot v SlovenijiDeli:

Sredi oktobra je grosupeljski podjetnik Marjan Koščak, glavni ustanovitelj društva CER in snovalec ter akter naravoslovne učne poti Po sledeh vodomca  zanjo prejel priznanje  Turistične zveze Slovenije,  ki je to učno pot v okviru projekta Moja dežela - lepa in gostoljubna proglasila za tretjo najboljšo tematsko pot v Sloveniji.

 

Letošnja vseslovenska akcija Moja dežela – lepa in gostoljubna je bila sklenjena v torek, 14. oktobra 2014, ko je v Hotelih Bernardin v Portorožu potekala slovesna prireditev s podelitvijo priznanj Turistične zveze Slovenije. Za najboljšo tematsko pot v Sloveniji je bila sicer izbrana Vinotour pot Svečina - Ratsch a.d.W., na drugo mesto se je uvrstila pot kulturne in naravne dediščine Razkriški kot, tretje mesto pa je zasedla naravoslovna učna pot Po sledeh vodomca.

 

Več informacij o učni poti lahko vidite in preberete na:  http://www.cer.si/vsebina/16.html

 

Foto: Turistična zveza Slovenije
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Grosuplje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!