Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 19.02.2018

oblačno
Ponoči bo oblačno, predvsem ponekod na Notranjskem in Kočevskem bo občasno rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem zmerna do močna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -5 do 0, na Primorskem do 4 °C.
0°C | 2°C
torek, 20.02.2018
-1°C | 3°C
sreda, 21.02.2018
0°C | 3°C
četrtek, 22.02.2018
-2°C | 1°C
petek, 23.02.2018
-1°C | 2°C
Opozorila
Nedelja, 18.2.2018 ob 18h
Do ponedeljka dopoldne bodo na Primorskem na izpostavljenih mestih najmočnejši sunki burje okoli 100 km/h.
0°C
2°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Sanjsko četrtfinale za Grosupeljčane


ŠPORT, OBVESTILA

| |
05.05.2014      23:43
A A

Sanjsko četrtfinale za GrosupeljčaneDeli:

Grosupeljčani bodo v torek, 6. majai ob 17:30h v ŠD Brinje odigrali zgodovinsko tekmo četrtfinala Lige Telemach. Nasprotnik je nihče drug, kot ekipa Uniona Olimpije.

 

Jutrišnja tekma bo vse prej kot navadna košarkarska predstava. Odlične igre naših košarkarjev v letošnji sezoni in atraktiven nasprotnik sta glavna razloga, da je povpraševanja po kartah za jutrišnji četrtfinale ogromno. Če si želite biti del tega dogodka si lahko svojo karto zagotovite že v predprodaji in sicer danes od 17h-20h v pisarni našega kluba v ŠD Brinje. Vstopnice pa bo na dan tekme možno kupiti 1 uro pred začetkom tekme na blagajni.

 

Da je jutrišnja tekma resnično nekaj več, potrjuje tudi dejstvo, da bo tekmo v živo prenašala TV SLO2 in veliko zanimanje širše košarkarske javnosti. Poleg atraktivnega nasprotnika, ki bo sploh prvič igral proti našemu klubu v Grosuplju, vam bodo jutri ob timeoutih čas krajšale simpatične plesalke plesne skupine Glam, ob polčasu pa se vam bodo predstavili naši najmlajši košarkarji. 

 

Spektakl je torej zagotovljen in manjkate samo še VI dragi naši zvesti navijači. Pridite in se nam pridružite pri navijanju, ter lepi košarkarski tekmi, ki vas vsekakor ne bo razočarala. 

 

SE VIDIMO JUTRI OB 17:30H!

 

Marko Antonijević
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Grosuplje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!