Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.06.2017

delno oblačno
Popoldne bo sončno z nekaj spremenljive oblačnosti. Nastale bodo krajevne nevihte. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 29 do 34 stopinj C.
21°C | 33°C
nedelja, 25.06.2017
20°C | 29°C
ponedeljek, 26.06.2017
18°C | 30°C
torek, 27.06.2017
18°C | 31°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 32°C
Opozorila
Sobota, 24.6.2017 ob 11h
V večjem delu Slovenije bo danes toplotna obremenitev še visoka.
21°C
33°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Milović si želi zmage in vabi navijače


ŠPORT, OBČINSKE, DRUŠTVA

| |
22.04.2013      20:10
A A

Milović si želi zmage in vabi navijačePredzadnja tekma v sezoni bo na domačem parketu
Predzadnja tekma v sezoni bo na domačem parketu
Deli:

Jutri bodo naši košarkarji odigrali predzadnjo domačo tekmo v letošnji sezoni. Domači trener si želi nove domače zmage in veliko število navijačev. Gostujoči trener Okorn pa zagotavlja, da bodo profesionalci do konca.

Predrag Milović, trener Grosupljega:
"Po sijajni zmagi v Šoštanju nas sedaj čakata dve zaključni žogi. Idealno bi bilo, da na domačem parketu prikažemo dobro igro ter se Slovanu maščujemo za visok poraz na Kodeljevem. Z morebitno zmago bi bili še korak bližje našemu cilju, obstanku v Ligi Telemach. Želim si, da nas tudi tokrat pridejo vzpodbujati naši navijači s Perovega in upam, da jih bomo na koncu razveselili."

Gašper Okorn, trener Slovana:
"Grosupeljčani so na domačem terenu povsem drugačna zgodba kot na gostovanjih. Imajo velikanski motiv, saj bi radi čim prej rešili status prvoligaša za naslednjo sezono. Čaka nas torej ne ravno najbolj gostoljuben večer na Dolenjskem. Če želimo biti profesionalci, potem je potrebno sezono odigrati resno do konca. Predvsem moramo pozabiti, da smo na zadnji medsebojni tekmi slavili zmago s 30 točkami razlike. Če smo sposobni to pozabiti, potem lahko uspemo."

Torej VABLJENI  vsi navijači jutri ob 21h v ŠD Brinje,kjer smo prepričani, da bomo zopet priča  lepi košarkarski predstavi .


Marko Antonijevič
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Grosuplje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!