Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.10.2017

pretežno jasno
Popoldne bo v zahodni Sloveniji delno jasno. Drugod bo pretežno oblačno, ponekod v severovzhodni Sloveniji bo občasno še rahlo deževalo. Predvsem v Prekmurju in deloma na Štajerskem in Koroškem ter na Gorenjskem vzdolž Karavank in Kamniških Alp bo pihal okrepljen severni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 9 do 13, na Primorskem do okoli 17 stopinj C.
4°C | 16°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 15°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 19°C
petek, 27.10.2017
7°C | 18°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.10.2017 ob 14h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
16°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Kdo bo občinski športnik leta 2013?


ŠPORT, OBČINSKE

| |
26.11.2013      11:09
A A

Kdo bo občinski športnik leta 2013?Z lanske podelitve "Športnik leta 2012"
Z lanske podelitve "Športnik leta 2012"
Deli:

Zveza športnih organizacij Grosuplje (ZŠO) sprejema predloge  za podelitev priznanj na področju športa v občini Grosuplje  za leto 2013.


V skladu s Pravilnikom o priznanjih in nagradah Zveze športnih organizacij Grosuplje lahko kandidate za posamezna priznanja predlagajo športna društva, organi Zveze športnih organizacij Grosuplje, javni zavodi s področja vzgoje in izobraževanja, organi Občine Grosuplje, druge organizacije in posamezniki.

 

Predlogi za priznanja morajo biti poslani na naslov Zveze športnih organizacij Grosuplje (Ljubljanska cesta 40a, 1290 Grosuplje, tel.: 01 7864 745, e-pošta: zso-grosuplje@t-2.net) do srede, 11. decembra 2013, na posebnem obrazcu, ki ga dobite na sedežu Zveze športnih organizacij Grosuplje, ali na spodnji povezavi. Kasneje prispelih predlogov se ne bo upoštevalo. Na sedežu Zveze športnih organizacij Grosuplje lahko dobite tudi Pravilnik, ki natančno opredeljuje kriterije za podelitev priznanj.

 

Pri posameznikih in športnih ekipah je potrebno posredovati tudi nekaj njihovih fotografij, ki morajo biti v elektronski obliki v formatu JPG. Dostavite jih lahko na CD-ju, USB ključu ali po elektronski pošti.

Priznanja bodo podeljena v drugi polovici januarja 2014 na prireditvi “Športni dosežki v letu 2013”.

Vse podrobnosti si poglejte v pripetih dokumentih in posredujte svoj predlog.

Izberimo najboljše in jih nagradimo!


Vse podrobnosti dobite na povezavi http://www.drevored.si/sveze/kateri-sportniki-si-zasluzijo-priznanje-za-leto-2013/ 


Vir (tekst in foto): http://www.drevored.si
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Grosuplje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!