Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.10.2017

pretežno oblačno
Zvečer bo oblačno s padavinami, tudi posameznimi nevihtami, ki bodo ponoči od zahoda slabele in do jutra že večinoma ponehale. Ponekod bo pihal severni veter, na Primorskem sprva močna burja, ki bo postopno slabela in do jutra ponehala. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 8, ob morju okoli 11 stopinj C.
7°C | 14°C
torek, 24.10.2017
4°C | 17°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 14°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 19°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 17h
Zvečer bo na Primorskem pihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
7°C
14°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Edo Murić in Nebojša Joksimović za ALL Stars...


ŠPORT

| |
19.12.2013      13:52
A A

Edo Murić in Nebojša Joksimović za ALL StarsDeli:

 Glasovanje za postave na članski tekmi All Starsa (Grosuplje, 29. december) se je 15.12.2013 zaključilo, košarkarski navdušenci pa ste odločili, da se bosta ekipi imenovali po Edu Muriću in Nebojši Joksimoviću, vodila pa ju bosta Zmago Sagadin in Aleš Pipan.


Prejeli smo 26.331 glasov, kar je nov rekord na All Starsih, največkrat ste glasovali za Zmaga Sagadina (18.542), ki mu bo nasproti stal Aleš Pipan (15.610) pri igralcih pa za Eda Murića (12.759), ki je že drugo leto zapored dobil največjo podporo. Edo ima tako pri izbiri igralcev že izkušnje, saj je bil enak sistem prvi v veljavi že lani, ko je v Rogaški Slatini z 72:58 premagal ekipoJake Blažiča. Nebojša Joksimović, ki bo na All Starsu nastopil tretjič, oziroma prvič po sezoni 2004/05, je prejel 8.828 glasov.

GLASOVANJE ZA ALL STARS 2013:

Trenerja:

Zmago Sagadin (Helios Domžale)
Aleš Pipan 
(Union Olimpija)

10 igralcev z največ glasovi:

Edo Murić (Krka) 
Nebojša Joksimović (Union Olimpija)

---------------------------------------------------------

Davidas Gailius (Union Olimpija) 
Sasu Salin (Union Olimpija) 
Jaka Klobučar (Krka) 
Matic Rebec (Helios Domžale)
Alen Omić (Union Olimpija)
Ousman Senega Krubally (Grosuplje)
Jasmin Hukić (Krka)
Goran Jagodnik (Hopsi) 

 

10 omenjenih igralcev je neposredno uvrščenih na člansko tekmo, ki se bo začela ob 20.00, z neposrednim prenosom na Šport TV, preostalih 14 igralcev in šest rezerv pa bosta določila oba trenerja. Prva dva igralca po številu glasov sta proglašena za kapetana, po njih pa se bosta imenovali tudi ekipi, ki ju bosta določila na četrtkovi novinarski konferenci in, ki jo bomo prenašali v živo na naši spletni strani!

Na novinarski konferenci bodo znani tudi tekmovalci v tradicionalnih tekmovanjih na All Starsu (Telemachove trojke, Sonyjev izziv in Sparovo zabijanje).

 

Vir (tekst in foto): http://www.kzs.si/
Povezave:www.kzs.si/
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Grosuplje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!