Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 28.06.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo delno jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 20 stopinj Celzija.
18°C | 28°C
četrtek, 29.06.2017
17°C | 24°C
petek, 30.06.2017
16°C | 27°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 23°C
nedelja, 02.07.2017
14°C | 25°C
Opozorila
Torek, 27.6.2017 ob 19h
V sredo popoldne in zvečer bodo že lahko nastale močnejše nevihte, ob prehodu vremenske fronte v noči na četrtek pa bodo krajevni nalivi in močnejši sunki vetra, ni izključen pojav toče.
18°C
28°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Prostovoljstvo

DOBRODELNA PRIREDITEV "Z ROKO V ROKI" V ŽALNI ......


KULTURA, PROSTOVOLJSTVO, DOGODKI, DRUŠTVA

| |
26.11.2013      13:52
A A

DOBRODELNA PRIREDITEV "Z ROKO V ROKI" V ŽALNI


KRAJEVNA ORGANIZACIJA RDEČEGA KRIŽA ŽALNA je v nedeljo, 24. 11. 2013 v dvorani Krajevne skupnosti Žalna organizirala tradicionalno dobrodelno prireditev Z ROKO V ROKI.


Dvorana KS žalna je pokala po šivih.
Dvorana KS žalna je pokala po šivih.
Deli:

V programu so sodelovali: Vrtec Zvonček iz Žalne, Podružnična osnovna šola Žalna, Osnovna šola Brinje iz Grosupljega, Mladinska folklorna skupina KUD France Prešeren iz Račne,  Moški pevski zbor Samorastnik - Kulturno društvo Žalna, Pevci ljudskih pesmi Studenček iz Ivančne Gorice, Gledališka skupina Pod mostom iz Prostovoljnega gasilskega društva Velika Loka, Mešani oktet Kulturnega društva Polica in Mladinska vokalno-instrumentalna skupina Utrip. Program je bil pester - od otroške prisrčnosti in živahne mladostnosti v besedi, pesmi, glasbi, plesu, igri, pa do resnega zborovskega prepevanja.

 

Dvorana je pokala po šivih. Vse zbrane je pozdravil tudi Franc Horvat, predsednik Območne organizacije Rdečega križa Grosuplje ter se vsem zahvalil za udeležbo in oddane prostovoljne prispevke, ki so jih pred prireditvijo zbrali nekaj nad 1.100 €. in bodo z njimi pomagali družinam v stiskah. Po končanem programu pa so članice Društva podeželskih žena Sončnica – Grosuplje vse nastopajoče in obiskovalce pogostile s toplim čajem in sladkim pecivom.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Grosuplje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!