Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 21.07.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo povečini sončno, v notranjosti Slovenije bodo krajevne vročinske nevihte, ki se bodo ponekod lahko nadaljevale tudi v prvi del noči. Najvišje dnevne temperature bodo od 28 do 34 stopinj C.
19°C | 33°C
sobota, 22.07.2017
19°C | 35°C
nedelja, 23.07.2017
19°C | 34°C
ponedeljek, 24.07.2017
20°C | 29°C
torek, 25.07.2017
17°C | 22°C
Opozorila
Petek, 21.7.2017 ob 16h
Do ponedeljka bo po nižinah sredi dneva in popoldne velika toplotna obremenitev.
19°C
33°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

7. kolesarska akcija »VZPONI NA GRADIŠČE«


ŠPORT, TURIZEM, OBVESTILA

| |
01.04.2014      11:48
A A

7. kolesarska akcija »VZPONI NA GRADIŠČE«foto: www.mojalbum.com
foto: www.mojalbum.com
Deli:

Vabljeni na 7. kolesarsko akcijo »VZPONI NA GRADIŠČE« (Lavričeva koča na Gradišču nad  Šentvidom in Stični), ki jo Kolesarsko društvo Grosuplje organizira skupaj s Planinskim društvom Šentvid pri Stični.


Akcija se prične v soboto, 5. aprila, in bo trajala do  21. septembra 2014. V tem času se lahko povzpnete na Gradišče kar 170 krat. Kolesarka in kolesar, ki se bosta največkrat povzpela na Gradišče in se  največkrat vpisala v knjigo vzponov, bosta na zaključni prireditvi še posebej nagrajena. Enako velja za najmlajše in najbolj izkušene udeležence, družine itd. Za 15. in 30. vzpon prejmejo udeleženci posebno nagrado.

 

Udeleženci akcije se ob plačilu startnine 15 evrov vpišejo v knjigo vzponov in prejmejo evidenčni kartonček. Ob vsakem vzponu na svoj kartonček odtisnejo štampiljko z datumom vzpona, odtrgajo del kupona pod zaporedno številko vzpona in ga oddajo v zabojček pri koči. Dnevno šteje samo en vzpon.

 

V soboto, 5. aprila, bo društvo organiziralo otvoritveno vožnjo s startom ob 10. uri. Zbirališče bo na parkirišču pri društvenem prostoru v Grosupljem. V nedeljo, 28. septembra, bo organiziran kronometer s startom v Ivančni Gorici in ciljem pri Lavričevi koči na Gradišču. Tega dne bo zaključna prireditev s podelitvijo priznanj.

Nagrade:  

  • 10 vzponov - bronasta medalja,
  • 20  vzponov - srebrna medalja,
  • 30  in več vzponov - zlata medalja.

Več informacij lahko dobite na spletni strani Kolesarskega društva Grosuplje.

Dobrodošli v naši družbi!          

                                                                     

Kolesarsko društvo Grosuplje
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Grosuplje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!