Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 20.03.2018

oblačno
Ponoči in zjutraj bo pretežno oblačno, rahle padavine bodo povsod ponehale. Na Primorskem bo pihala šibka do zmerna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -2 do -7, na Goriškem in ob morju okoli ali malo nad 0 °C.
-3°C | 6°C
sreda, 21.03.2018
-2°C | 7°C
četrtek, 22.03.2018
-4°C | 6°C
petek, 23.03.2018
-3°C | 9°C
sobota, 24.03.2018
0°C | 9°C
Opozorila
Ponedeljek, 19.3.2018 ob 18h
Burja na Primorskem se bo v torek zvečer znova krepila. Najmočnejši sunki bodo na izpostavljenih mestih od torka zvečer do četrtka zjutraj nad 100 km/h.
-3°C
6°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Slovesna otvoritev nove Podružnične osnovne ......


OBČINSKE, OSNOVNA ŠOLA

| |
05.09.2017      12:31
A A

Slovesna otvoritev nove Podružnične osnovne šole Polica



Deli:
"Prav na prvi šolski dan, v petek, 1. septembra 2017, smo slovesno otvorili novo Podružnično osnovno šolo Polica. Slovesnosti so se udeležili predsednik Republike Slovenije Borut Pahor, poslanec Državnega zbora RS mag. Andrej Šircelj, župan občine Grosuplje dr. Peter Verlič, direktor občinske uprave mag. Dušan Hočevar, predsednik krajevne skupnosti Polica Mitja Gioahin, ravnateljica Osnovne šole Brinje Grosuplje Natalija Kotar, bivša ravnateljica Osnovne šole Brinje Grosuplje Irena Kogovšek, predsednica sveta staršev Lara Romih ter župnika dr. Jože Plut in Slavko Judež. Obiskali so nas tudi župani sosednjih občin, svojo prisotnost pa je opravičil poslanec Državnega zbora RS Janez Janša, ta dan je namreč tudi njegov sin postal prvošolec. Slovesnosti pa so se seveda udeležili tudi učenci šole in njihovi starši, krajanke in krajani Polica."

Če vas zanima, kako se je dogodek odvil, pa brž na spletno stran Občine Grosuplje, kjer si lahko preberete članek v celoti in ogledate kup fotografij ter video z zgodovinskega dogodka za Občino Grosuplje!



0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Grosuplje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Marec 19 20 21 22 23 24 26 27 28 29
19.03.2018
Danes ni dogodkov.
24.03.201 | Šport
Z GROŠ-em v Planico 2018!

Bodite prvi pri oddaji mnenja.