Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.07.2018

pretežno jasno
Zvečer se bo nevihtno dogajanje umirilo, ponoči in zjutraj bo pretežno jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 11 do 17, ob morju okoli 19 °C.
16°C | 31°C
četrtek, 19.07.2018
15°C | 31°C
petek, 20.07.2018
16°C | 31°C
sobota, 21.07.2018
18°C | 31°C
Opozorila
Torek, 17.7.2018 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
31°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Slovesna otvoritev nove Podružnične osnovne ......


OBČINSKE, OSNOVNA ŠOLA

| |
05.09.2017      12:31
A A

Slovesna otvoritev nove Podružnične osnovne šole PolicaDeli:
"Prav na prvi šolski dan, v petek, 1. septembra 2017, smo slovesno otvorili novo Podružnično osnovno šolo Polica. Slovesnosti so se udeležili predsednik Republike Slovenije Borut Pahor, poslanec Državnega zbora RS mag. Andrej Šircelj, župan občine Grosuplje dr. Peter Verlič, direktor občinske uprave mag. Dušan Hočevar, predsednik krajevne skupnosti Polica Mitja Gioahin, ravnateljica Osnovne šole Brinje Grosuplje Natalija Kotar, bivša ravnateljica Osnovne šole Brinje Grosuplje Irena Kogovšek, predsednica sveta staršev Lara Romih ter župnika dr. Jože Plut in Slavko Judež. Obiskali so nas tudi župani sosednjih občin, svojo prisotnost pa je opravičil poslanec Državnega zbora RS Janez Janša, ta dan je namreč tudi njegov sin postal prvošolec. Slovesnosti pa so se seveda udeležili tudi učenci šole in njihovi starši, krajanke in krajani Polica."

Če vas zanima, kako se je dogodek odvil, pa brž na spletno stran Občine Grosuplje, kjer si lahko preberete članek v celoti in ogledate kup fotografij ter video z zgodovinskega dogodka za Občino Grosuplje!0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Grosuplje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!