Od septembra 2013 lahko z Urbano potujemo ne le po mestu Grosuplje, ampak se lahko z linijami 71, 72, 73, 74, 75 in 76 popeljemo po celotni občini Grosuplje. Na linijah številka 71, 72 in 73 so bili dodani jutranji odhodi avtobusov, linije pa po novem popoldan obratujejo tudi po 16. uri. S šolskimi linijami številka 74, 75 in 76 lahko po novem potujejo tudi drugi potniki.
Okolju prijazen javni potniški promet si želimo približati vsem občanom, zato bo s 1. decembrom 2013 začel veljati nov vozni red na linijah 71, 72 in 73, prilagojen željam občanov.
Želimo si, da bi linije avtobusov, ki vozijo vse do Spodnje Slivnice, Luč, Police, Št. Jurija, Škocjana, Brezja pri Grosupljem, Gatine, Spodnjih Duplic, Ilove Gore in Čušperka, z veseljem uporabljali prav vsi občani, od uporabe omenjenih linij pa je tudi odvisno, ali se bodo obdržale.
Vozni red linij 71, 72 in 73, ki začne veljati s 1. decembrom si lahko pogledate na povezavi
Vir: http://www.grosuplje.si/s-1-decembrom-nov-vozni-red-na-linijah-71-72-in-73.html



