Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 14.12.2017

oblačno
Ponoči se bo v severnih in vzhodnih krajih delno zjasnilo. Drugod bo še oblačno, a večinoma brez padavin. Najnižje jutranje temperature bodo od -1 do 6, ob morju okoli 8 stopinj.
3°C | 7°C
petek, 15.12.2017
6°C | 7°C
sobota, 16.12.2017
1°C | 2°C
nedelja, 17.12.2017
-4°C | 0°C
ponedeljek, 18.12.2017
-7°C | -1°C
Opozorila
Sreda, 13.12.2017 ob 18h
Nekatere reke v zahodni, osrednji in južni Sloveniji bodo še poplavljale.
3°C
7°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Praznični prvi september v Občini Grosuplje


ŠOLSTVO, OBČINSKE

| |
31.08.2017      12:41
A A

Praznični prvi september v Občini GrosupljeDeli:
Letos bo prvi september v občini Grosuplje pravi praznik, saj bo končno prišlo do težko pričakovane otvoritve nove podružnične osnovne šole na Polici. Sodelovanje in dobra volja vseh sta prispevala k velikemu podvigu, ki ga bodo kronali s slovesno otvoritvijo 1. 9. ob 17. uri pred šolo na Polici. Ob tej priložnosti bodo zbrane nagovorili tudi župan občine Grosuplje dr. Peter Verlič, poslanec Državnega zbora Republike Slovenije Janez Janša in predsednik Republike Slovenije Borut Pahor. S petjem, plesom in glasbo pa bodo slovesnost obogatili basbaritonist Marko Fink ter učitelji, učenci in starši Podružnične osnovne šole Polica.

Prvega šolskega dne se veselijo tudi zaradi pričetka delovanja nove samostojne osnovne šole Šmarje – Sap. Šmarje – Sap, kot drugo največje naselje v občini, bo s samostojno osnovno šolo zaokrožilo kraj in še bolj povezalo krajane, starše, učitelje in učence med seboj.

Prvi šolski dan pa zna biti tudi nepredvidljiv in nevaren, zato naj opozorimo na varnost otrok v prometu. Do 1. šolskega dne se bo po vsej občini tudi letos izvedlo obnovitveno barvanje talne signalizacije, predvsem v okolici šol. Prav tako bodo prve dni šolskega pouka za varnost otrok skrbeli predstavniki ZŠAM Grosuplje, pri varovanju otrok bodo sodelovali tudi policisti in redarji. Pomembno pa je, da smo v tem času na varnost otrok v prometu še posebej pozorni tudi vozniki.0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Grosuplje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!