Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 26.11.2017

oblačno
Ponoči se bo od zahoda postopoma pooblačilo, nekaj jasnine bo zjutraj še na severovzhodu. Tam bo ponekod pihal jugozahodnik. Najnižje jutranje temperature bodo od 0 do 6, na Primorskem od 7 do 10°C.
4°C | 4°C
torek, 27.11.2017
-3°C | 5°C
sreda, 28.11.2017
-4°C | 6°C
četrtek, 29.11.2017
2°C | 2°C
Opozorila
Petek, 24.11.2017 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
4°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

PRODRETI IN USPETI NA TUJIH TRGIH


GOSPODARSTVO, POSLOVNE, DOGODKI, VSEŽIVLJENJSKO UČENJE

| |
17.09.2015      12:15
A A

PRODRETI IN USPETI NA TUJIH TRGIH


Izobraževalni zavod Znanje, v sodelovanju z občino Grosuplje in Obrtno-podjetniško zbornico Grosuplje, tudi letos organizira 2. IZOBRAŽEVALNE DNEVE MALEGA GOSPODARSTVA pod naslovom PRODRETI IN USPETI NA TUJIH TRGIH. Šest srečanj s strokovnjaki različnih institucij in uspešnimi podjetniki, ki poznajo razmere na posameznih tržiščih (Avstrija, Madžarska, Nemčija, Švica, Balkan, Rusija) in bodo 'iz prve roke' posredovali konkretne napotke za uspešen prodor v mednarodni prostor. Zadnje srečanje pa je nekaj posebnega; sproščeno druženje, namenjeno poslovnih ženskam in njihovi vlogi doma in v tujini.


Deli:

Izobraževalni zavod Znanje, v sodelovanju z občino Grosuplje in Obrtno-podjetniško zbornico Grosuplje, tudi letos organizira 2. IZOBRAŽEVALNE DNEVE MALEGA GOSPODARSTVA pod naslovom PRODRETI IN USPETI NA TUJIH TRGIH.

 

Resnično smo hvaležni in ponosni, da bomo na šestih, med seboj neodvisnih, srečanjih gostili strokovnjake različnih institucij (GZS, OZS, SPIRIT, SID) in uspešne podjetnike, ki bodo skupaj na enem mestu (kar se zgodi zelo redko!), 'iz prve roke' udeležencem posredovali konkretne napotke za uspešen prodor v mednarodni prostor, še posebej v države Avstrija, Madžarska, Nemčija, Švica, Rusija in države Balkana.

 

Zadnje srečanje pa bo nekaj posebnega; sproščeno druženje, namenjeno poslovnih ženskam in njihovi vlogi doma in v tujini, novosti poslovnega obnašanja in oblačenja, usklajevanje zasebnega in poslovnega življenja,... Med drugimi bo z nami Tanja Skaza, Mlada menedžerka 2014 z bogatimi izkušnjami, ki jih ima kot direktorica uspešnega mednarodnega podjetja Skaza Group iz Velenja.

 

Lepa priložnost za navezovanje novih kontaktov in individualno svetovanje. Program si lahko ogledate tukaj.

 

Srečanja so BREZPLAČNA za vse pravne osebe malega gospodarstva (samostojni podjetniki in pravne osebe do 50 zaposlenih) s sedežem v občini Grosuplje, prav tako za člane OZS Grosuplje. Število mest je omejeno, zato vas vabimo, da pohitite s prijavami. Vsi ostali pa ste vabljeni, da se nam pridružite s simbolično kotizacijo. Več na spletni strani organizatorja, kjer je tudi možnost spletne prijave.

 

Srečanja prinašajo bogastvo znanja in izkušenj – pridite, vzemite ga in vnovčite!

Izkoristite priložnost, ki ni vedno tako blizu…

 

Vabljeni, da z 'Znanjem srkate znanje'!

 
Povezave:www.iz-znanje.si
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI IZOBRAŽEVALNI ZAVOD ZNANJE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


IZOBRAŽEVALNI ZAVOD ZNANJE
IZOBRAŽEVALNI ZAVOD ZNANJE
BREZJE PRI GROSUPLJEM 81
Tel:041 604 175
Koledar dogodkov Preglej vse
November 25 26 27 28 29 30 1 2 3 4
25.11.2017
Danes ni dogodkov.
29.11.2017 | Tečaji in delavnice
Karierni sejem MojeDelo.com
29.11.2017 | Tečaji in delavnice
Karierni sejem MojeDelo.com

Bodite prvi pri oddaji mnenja.