Logo MojaObčina.si

Gornji Petrovci

DANES
19°C
3°C
JUTRI
19°C
4°C
801

ULIČNA ZBIRALNIKA ZA JEDILNO OLJE IN RABLJENA OBLAČILA

ULIČNA ZBIRALNIKA ZA JEDILNO OLJE IN RABLJENA OBLAČILAPodjetje Saubermacher – Komunala Murska Sobota d.o.o. je v fazi izvedbe akcije »Pozabljeni resursi«, ki poteka v sklopu LAS Goričko 2020, na zbirno mesto v Gornjih Petrovcih (pri parkirišču za vaško dvorano) nastavilo ulična zbiralnika za zbiranje jedilnega olja in rabljenih oblačil. Občani imajo tako možnost, da uporabljeno jedilno olje in oblačila, ki jih več ne rabijo, zbirajo in prepuščajo na enostaven in pravilen način.

KAJ SODI IN KAJ NE SODI V ULIČNE ZBIRALNIKE:


ZBIRALNIK ZA JEDILNO OLJE:


DA:

·       uporabno jedilno olje (toplotno obdelano)


NE:

·       masti in maščobe

·       ostanki hrane

·       motorna olja

·       voda in druge tekočine

·       jedilni pribor

·       drugi tekoči in trdni odpadki


ZBIRALNIK ZA RABLJENA OBLAČILA:


DA:

·        vse vrste oblačil (moška, ženska, otroška),

·        posteljno perilo,

·        hišni tekstil (prti, brisače, zavese, kuhinjske krpe…),

·        oblačila iz usnja,

·        čevlji v parih,

·        torbice in nahrbtniki,

·        pokrivala, šali, rokavice,

·        plišaste igrače...

·      


NE:

·       umazana oblačila,

·       vzglavniki,

·       prešite odeje,

·       vzmetnice,

·       trde igrače,

·       dežniki...

Za dodatne informacije lahko pokličete na podjetje Saubermacher – Komunala Murska Sobota d.o.o. na telefonsko številko 02 526 84 56 ali pošljete sporočilo na elektronski naslov info@saubermacher-komunala.si.


Saubermacher – Komunala Murska Sobota d.o.o.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi