Logo MojaObčina.si

Gornji Petrovci

JUTRI
31°C
16°C
TOR.
31°C
17°C
347

Pregledovanje naprav (škropilnice, pršilniki)

Biotehniška šola Rakičan kot pooblaščena organizacija za pregledovanje naprav (škropilnice, pršilniki) za nanašanje fitofarmacevtskih sredstev, tudi letos organizira terenske preglede naprav. Preglede naprav morajo opraviti vsi, ki nimajo veljavnega pregleda in tisti ki jim poteče veljavnost pregleda v letu 2019.                

Uporabnike naprav obveščamo, da boste na testiranje pravočasno povabljeni na vaša testirna mesta. Vse tiste imetnike naprav, ki še nimate opravljenega pregleda - testiranja, ali vam veljavnost pregleda poteče v letu 2019, obveščamo, da se lahko na testiranje prijavite na tel. številko 02 530 37 50 ali 041 579 820 ali elektronski naslov: dejan.kocis@guest.arnes.si.

Urniki in lokacije pregledov naprav v letu 2019 so dosegljivi na spletni strani šole http://www.solarakican.si/ ali na spletni strani Ministrstva za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano – Uprave RS za varno hrano, veterinarstvo in varstvo rastlin http://spletni2.furs.gov.si/FFS/skrop/Default.asp?CODE=101

 

 

Dejan KOČIŠ

BIOTEHNIŠKA ŠOLA RAKIČAN

Rakičan, Lendavska ulica 3

9000 MURSKA SOBOTA

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi