Logo MojaObčina.si

Gornji Petrovci

DANES
1°C
-1°C
JUTRI
0°C
-1°C
Deli
986

Cepljenje psov v letu 2017

VETERINARIA Murska Sobota d.o.o. obvešča lastnike psov, da v letošnjem letu ne bo organizirane akcije cepljenja psov proti steklini po vaseh (na cepnih mestih), zato lastnike psov pozivamo, da naj bodo pozorni na datum PONOVNEGA CEPLJENJA psa, ki je naveden v potnem listu hišne živali.

V primeru, da je datum ponovnega cepljenja blizu, lastnike psov pozivamo, da to sporočijo veterinarski ambulanti VETERINARIA Murska Sobota d.o.o. na telefonsko številko (02) 537 18 90 in psa bomo po predhodnem dogovoru cepili na domu, lahko pa se psa seveda pripelje na cepljenje v veterinarsko ambulanto VETERINARIA Murska Sobota d.o.o. brez predhodne najave, vsak delavnik med 8.00 in 17.30 uro, ob sobotah med 8.00 in 12.00 uro.

 

VETERINARIA MURSKA SOBOTA d.o.o. 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!