Logo MojaObčina.si

Gornji Petrovci

DANES
4°C
-2°C
JUTRI
3°C
-3°C
Deli
1375

Mednarodni arhivski tabor v Boreči in Ženavljah

POZIV KRAJANOM BOREČE IN ŽENAVELJ

 

 

Pokrajinski arhiv Maribor letos že sedemindvajsetič zapovrstjo prireja Mednarodni arhivski raziskovalni tabor, na katerem se zbira arhivsko gradivo (stari dokumenti, fotografije, knjižice, knjige, učbeniki, molitveniki ipd.).

 

Tabor bo letos potekal

v Boreči in Ženavljah in sicer od 25. do 28. junija 2017.

 

Vljudno prosimo krajane Boreče in Ženavelj, da že v naprej pripravijo stare dokumente, fotografije, predmete, ki ležijo v zaprašenih omarah in tako olajšajo delo mladim raziskovalcem, ki bodo preko zbranega arhivskega gradiva  razkrivali preteklost  in negovali sedanjost in prihodnost ter ob zaključku tabora pripravili tudi

 

razstavo zbranega gradiva,

katere otvoritev bo v sredo, 28. junija 2017

s pričetkom ob 17.00 uri v gasilskem domu v Boreči.

VLJUDNO VABLJENI!

 

VSI DOKUMENTI BODO PO RAZSTAVI VRNJENI LASTNIKOM!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij