Logo MojaObčina.si

Gornji Petrovci

JUTRI
4°C
-3°C
SRE.
5°C
-3°C

Zbiranje pobud v zvezi z izdelavo gozdnogospodarskih in lovsko upravljavskih načrtov območij za obdobje 2021-2030

Zbiranje pobud v zvezi z izdelavo gozdnogospodarskih in lovsko upravljavskih načrtov območij za obdobje 2021-2030

 

 

V obdobju med 1. novembrom in 31. decembrom 2020 poteka zbiranje pobud za izboljšanje upravljanja z gozdovi in prostoživečimi živalskimi vrstami. Pobude, ki jih lahko podajo lastniki gozdov ali druga zainteresirana javnost, naj bodo prilagojene strateški ravni območnih načrtov in vezane na vsebine, ki jih območni gozdnogospodarski načrti po Zakonu o gozdovih in Pravilniku o načrtih za gospodarjenje z gozdovi in upravljanje z divjadjo obravnavajo. Trenutno veljavni območni gozdnogospodarski in lovskoupravljavski načrti območij so dostopni na spletnem pregledovalniku ZGS ali na spletišču gov.si, kjer je poleg besedila načrtov dostopno tudi kartno gradivo. Pozivamo vas, da se s podajanjem pobud za izboljšanje upravljanja z gozdovi in prostoživečimi živalskimi vrstami vključite v proces sprejemanja območnih gozdnogospodarskih in lovskoupravljavskih načrtov.

Več informacij se nahaja v priloženem dokumentu Obvestilo Zavoda za gozdove Slovenije.

 

 Franc Šlihthuber, župan

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi