Logo MojaObčina.si

Gorje

DANES
21°C
14°C
JUTRI
22°C
10°C
604

PRAKTIČNO TURISTIČNO IZOBRAŽEVANJE "NOVE DOŽIVLJAJSKE OBLIKE INTERPRETACIJE NARAVNE DEDIŠČINE, S POUDARKOM NA VODNI NARAVNI DEDIŠČINI"

Center za trajnostni razvoj podeželja Kranj vabi na praktično turistično izobraževanja z naslovom Nove doživljajske oblike interpretacije naravne dediščine, s poudarkom na vodni naravni dediščini. Predavatelj bo Marko Slapnik iz Nature-Etno Alp, izkušenj strokovnjak s področja interpretacije. 

 

Izobraževanje bo v treh delih potekalo v Tržiču v petek, 11.septembra in na Jezerskem v soboto, 12.septembra.

 

Aktivnosti so za udeležence BREZPLAČNE, saj se izvajajo v okviru LAS Gorenjska košarica in so sofinancirane s strani Evropskega kmetijskega sklada za razvoj podeželja in Republike Slovenije.

 

Rok za prijavo je 10.september 2020. Več o vsebinah in poteku izobraževanja ter načinu prijave najdete v priloženi priponki. Kontaktirate nas lahko tudi na info@ctrp-kranj.si ali GSM: 040 303 752 (Uroš).
 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi