Logo MojaObčina.si

Gorje

DANES
19°C
14°C
JUTRI
23°C
12°C
2911

Javni razpis, ki je namenjen mikro, malim in srednje velikim podjetjem s področja turizma

Razvojna agencija obvešča, da je objavljen razpis, ki je namenjen mikro, malim in srednje velikim podjetjem s področja turizma za povečanje osnovne in energetske učinkovitosti. 
 

Predstavitev razpisa bo v petek, 10.1.2020, ob 15.30 uri v veliki sejni sobi Občine Tržič (1. nadstropje desno) na naslovu Trg svobode 18, 4290 Tržič. 
 

Prijavitelji morajo imeti na upravičenem območju sedež, podružnico ali poslovno enoto, ki je ustanovljena že najmanj eno leto pred oddajo vloge na javni razpis, ter izvesti investicijo za večjo energetsko in snovno učinkovitost turističnih kapacitet.
 

Razpisna dokumentacija je dostopna na povezavi: https://www.gov.si/zbirke/javne-objave/podpora-mikro-malim-in-srednje-velikim-podjetjem-s-podrocja-turizma-za-povecanje-snovne-in-energetske-ucinkovitosti/

 

 

Dokumenti, priloge:

Dopis

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi