Logo MojaObčina.si

Gorje

DANES
15°C
11°C
JUTRI
19°C
10°C
1989

VN Občine Gorje

Prihodnjo soboto, 22. julija 2017, bo na Pokljuki potekala kolesarska dirka za veliko nagrado Občine Gorje. Tekmo organizira Kolesarski klub Gorje s soorganizatorko Občino Gorje. Šart in cilj dirke bosta pred tribunami ob Hotelu Center, v različnih kategorijah pa se bodo lahko pomerili dečki in deklice v A, B in C kategorijah, mladinci in mladinke, starejši mladinci in U23/ Elite tekmovalci, vsi pa morajo imeti veljavno licenco Kolesarske Zveze Slovenije za leto 2017. Na tekmovanje se lahko prijavite še do jutri, 20. julija, prek portala prijavim.se ali pa na e-mail marjan.knaflic@gmail.com.
Štarti bodo potekali med 14. in 17. uro, razglasitev rezultato pa bo 30 minut po koncu zadnje dirke. Dolžina kroga po Rudnem polju znaša 1060m, tekmovalci pa se boste glede na kategorijo pomerili v različnem številu krogov.
Vabljeni!

Več o prijavah in pravilih si preberite tukaj.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi