Logo MojaObčina.si

Gorje

JUTRI
6°C
-3°C
PET.
4°C
-4°C

Javno naročilo za vzdrževanje gozdnih cest na območju Občine Gorje za leti 2021 in 2022

Predmet javnega naročila je redno vzdrževanje gozdnih cest, ki obsega tista dela, ki zagotavljajo ohranjanje stanja gozdnih cest in preprečujejo zmanjševanje prevoznosti. Vzdrževanje zajema nasipanje, grediranje in čiščenje, polaganje prepustov, vgradnjo dražnikov, sanacijo usadov na gozdnih cestah. Urejanje gozdnih cest se izvaja na podlagi programa Zavoda za gozdove po prioritetnem vrstnem redu. Program pripravi Zavod za gozdove v skladu z določili Zakona o gozdovih. 
 
Na podlagi Zakona o javnem naročanju (ZJN-3, Uradni list RS, št. 91/2015 in 14/18), OBČINA GORJE, ZGORNJE GORJE 6 B, 4247 ZGORNJE GORJE (v nadaljevanju: naročnik), vabi zainteresirane ponudnike, da predložijo svojo pisno ponudbo v skladu s to razpisno dokumentacijo in sodelujejo v postopku oddaje javnega naročila.
 
Predmet javnega naročila je: VZDRŽEVANJE GOZDNIH CEST NA OBMOČJU OBČINE GORJE ZA LETI 2021 IN 2022.
Delitev naročila na sklope: naročilo se oddaja celovito.
 
Skrbno preverite, da ste prejeli celotno razpisno dokumentacijo in da ste na ta način seznanjeni z vsemi zahtevami naročnika. 
 
Naročnik je predvidel, da se bo javno naročilo izvedlo skladno z načrtovanim terminskim načrtom:

Stadij postopka

Datumi

Rok za postavitev vprašanj

do 09.03.2021 do 09:00

Rok za predložitev ponudb

do 17.03.2021 do 09:00

Odpiranje ponudb

17.03.2021 ob 09:01

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi