Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.09.2018

jasno
Zvečer bo zmerno do pretežno oblačno, predvsem v hribovitem svetu zahodne Slovenije bo občasno rahlo deževalo ali rosilo. Krepil se bo jugozahodni veter.
12°C | 16°C
torek, 25.09.2018
2°C | 18°C
sreda, 26.09.2018
-1°C | 16°C
četrtek, 27.09.2018
0°C | 21°C
Opozorila
Nedelja, 23.9.2018 ob 18h
V drugi polovici noči in jutri zjutraj bodo najmočnejši sunki severnega vetra ponekod v severni in severovzhodni Sloveniji lahko presegli hitrost 70 km na uro.
12°C
16°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Muzičarna vabi k vpisu


KULTURA, ŠOLSTVO

| |
30.08.2017      11:36
A A

Muzičarna vabi k vpisuDeli:

Muzičarna, glasbena šola, ki jo je magister akademski glasbenik Klemen Torkar odprl pred štirimi leti, vstopa vnovo šolsko leto. V soboto, 9. septembra, med 10. in 13. uro vabijo k vpisu vse, ki bi se radi učili petja, kitare, harmonike ali klavirja.

Preteklo šolsko leto so sredi junija zaključili s koncertom pred nabito polno dvorano Gorjanskega doma, kjer je kar kipelo od mladostne energije glasbenih talentov. Predstavilo se je preko štirideset mladih glasbenikov in glasbenic. Uvodoma so nastopili kitaristi, ki na pobudo mentorja Nejca Ušlakarja ob igranju kitare tudi pojejo. Prav vsi so se izkazali v živahnih izvedbah skladb slovenskih kantavtorjev. Pod mentorstvom Jerneja Gašperlina so se predstavile tri pianistke, pianist in harmonikarji, ki so ob sklepu koncerta skupaj zaigrali Avsenikovo Večer na Robleku in zazveneli kot pravi harmonikarski orkester. Z izborom skladb iz mjuziklov pa so se pod vodstvom Klemena Torkarja predstavile pevke in pevci. Vrhunec večera je bil nastop pevca Vala Mihelčiča, ki po treh letih
izobraževanja v Muzičarni jeseni začenja s študijem solopetja na Konservatoriju za glasbo v Celovcu.

Romana Purkart
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Gorje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
September 23 24 25 26 27 28 29 30 1 2
23.09.2018
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo