Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 22.05.2018

pretežno oblačno
Popoldne bodo padavine počasi oslabele. Oblaki se bodo trgali. Še bo nastalo nekaj ploh, predvsem na vzhodu so možne tudi nevihte. Najvišje dnevne temperature bodo večinoma od 15 do 21, na vzhodu do 23 °C.
11°C | 21°C
sreda, 23.05.2018
12°C | 24°C
četrtek, 24.05.2018
14°C | 25°C
petek, 25.05.2018
14°C | 25°C
sobota, 26.05.2018
13°C | 26°C
Opozorila
Torek, 22.5.2018 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
11°C
21°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Muzičarna vabi k vpisu


KULTURA, ŠOLSTVO

| |
30.08.2017      11:36
A A

Muzičarna vabi k vpisuDeli:

Muzičarna, glasbena šola, ki jo je magister akademski glasbenik Klemen Torkar odprl pred štirimi leti, vstopa vnovo šolsko leto. V soboto, 9. septembra, med 10. in 13. uro vabijo k vpisu vse, ki bi se radi učili petja, kitare, harmonike ali klavirja.

Preteklo šolsko leto so sredi junija zaključili s koncertom pred nabito polno dvorano Gorjanskega doma, kjer je kar kipelo od mladostne energije glasbenih talentov. Predstavilo se je preko štirideset mladih glasbenikov in glasbenic. Uvodoma so nastopili kitaristi, ki na pobudo mentorja Nejca Ušlakarja ob igranju kitare tudi pojejo. Prav vsi so se izkazali v živahnih izvedbah skladb slovenskih kantavtorjev. Pod mentorstvom Jerneja Gašperlina so se predstavile tri pianistke, pianist in harmonikarji, ki so ob sklepu koncerta skupaj zaigrali Avsenikovo Večer na Robleku in zazveneli kot pravi harmonikarski orkester. Z izborom skladb iz mjuziklov pa so se pod vodstvom Klemena Torkarja predstavile pevke in pevci. Vrhunec večera je bil nastop pevca Vala Mihelčiča, ki po treh letih
izobraževanja v Muzičarni jeseni začenja s študijem solopetja na Konservatoriju za glasbo v Celovcu.

Romana Purkart
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Gorje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!