Logo MojaObčina.si

Gorišnica

DANES
25°C
11°C
JUTRI
24°C
14°C
3071

Šola nogometa Gorišnica: Z zmago postali jesenski prvaki

V vetrovnem ponedeljku je selekcija U13 doma gostila ekipo Grajene. Tekma je imela velik rezultatski naboj, saj je za našo ekipo zmaga pomenila, da bodo pomlad pričakali na prvem mestu lestvice. Fantje in Lara so tekmo začeli zelo podjetno in takoj pokazali, kdo je gospodar na igrišču v Gorišnici. Žoga je tekla gladko od noge do noge, veliko je bilo podaj na boke, hitrih vtekanj in dvojnih podaj. Obramba je delovala brezhibno in gostje si v prvem polčasu niso priigrali prav nobene priložnosti za zadetek. Seveda pa tega ne moremo reči za domačo ekipo, ki je imela kar nekaj izrazitih priložnosti, vendar jih niso izkoristili. Gledalci, ki so se zbrali v zavidljivem številu, so samo upali, da naši ne bodo kaznovani za zapravljene priložnosti.
Drugi polčas je bil v popolnoma enaki podobi, le da je naši ekipi tokrat uspelo zadeti. Po prekršku nad Ninotom v kazenskem prostoru, je strel iz bele točke zanesljivo realiziral domači kapetan Val. Do konca tekme smo videli še veliko lepih potez, prodorov Lare, Gala in Finna, vendar se rezultat ni spremenil. Sledil je zadnji sodnikov pisk in veliko veselje jesenskih prvakov ter njihovih zvestih navijačev.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi