Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.09.2018

pretežno jasno
Zvečer se bodo oblaki posušili in ponoči bo pretežno jasno. Na Primorskem bo pihala večinoma šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -3 do 2, ob morju in v krajih z burjo na Primorskem od 4 do 11°C.
1°C | 15°C
četrtek, 27.09.2018
3°C | 21°C
petek, 28.09.2018
5°C | 22°C
sobota, 29.09.2018
12°C | 13°C
nedelja, 30.09.2018
6°C | 17°C
Opozorila
Torek, 25.9.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
1°C
15°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Slovenija osvojila bron, naš sodniški par ......


ŠPORT

| |
29.01.2017      10:55
A A

Slovenija osvojila bron, naš sodniški par odsodil odličnih šest tekem


Na svetovnem prvenstvu v rokometu v Franciji je slovenska reprezentanca po trdi in srčni borbi osvojila tretje mesto, slovenski sodniški par David Sok in Bojan Lah je odsodil šest tekem od tega tudi uvodno tekmo svetovnega prvenstva


Foto: Reuters
Foto: Reuters
Deli:
Na svetovnem prvenstvu v rokometu v Franciji je slovenska reprezentanca po trdi in srčni borbi premegala težkega nasprotnika reprezentanco Hrvaške in osvojila tretje mesto. Kot je povedal organizator igre naše repreznetance in najboljši igralec tekme Marko Bezjak iz Ormoža je celotna slovenija videla, da so fantje na igrišču pustili srce in da so si kolajno resnično zaslužili. Hrvaška je vodila celotno tekmo, v drugem polčasu celo za osem golov, vendar se naši fantje niso predali in tako pokazali, da se z pravim odnosom, borbo in vztrajnostjo do konca lahko pride do uspeha, katerega so si resnično želeli in v njega verjeli.
Na svetovnem prvenstvu je sodeloval tudi sodniški par iz Slovenije David Sok iz Zamušanov in Bojan Lah iz Velike Nedelje. Odsodila sta šest tekem in prejela zelo lepe ocene za svoje sojenje, uresničila se jima je tudi velika želja, da odločilnih tekem ne sodita, ker bi v njih raje nastopala naša reprezentanca. Čeprav bi si glede na svoje odlično sojenje zaslužila soditi tudi finale svetovnega prvenstva, tako kot sta odsodila polfinale zadnjih olimpijskih iger, sta bila vesela in ponosna, da sta lahko navijala za Slovenijo, ko smo dosegli zgodovinsko kolajno in se predstavili kot svetovna rokometna velesila.
Za zgodovinski dosežek velja velika zahvala vsem navijačem tako doma kot v dvorani na sami tekmi, ki so tudi v natežjih trenutkih tekme  vztrajali in vlivali upanje našim reprezentantom. S tem smo pokazali, da za nas ni predaje, da smo kljub temu, da nas ni veliko velik narod in da vsi, ki se bodo kadarkoli borili proti nam lahko pričakujejo borbo do zadnje sekunde, do zadnjega diha in do zadnjega utripa velikega srca.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Gorišnica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.