Logo MojaObčina.si

Gorišnica

DANES
21°C
10°C
JUTRI
21°C
8°C
Deli

PROMOCIJA NAKUPA HRANE S KMETIJ – ZRS BISTRA, MRA, KMETIJSKO GOZDARSKI ZAVOD MARIBOR

Pozdravljeni!

Skupaj z MRA pripravljamo promocijo nakupa hrane s kmetij. V ta namen želimo objaviti seznam kmetij, ki so pripravljeni ali prodajajo s svoje kmetije. Tisti, ki tega ne namarevate početi, lahko sedaj prenehate z branjem.

Kdor pa že prodaja (mimogrede, prodaja je dovoljena ob vseh dosedanjih ukrepih, to je bilo javno objavljeno s strani sedanje ministrice, prosim skrbno preberite naslednji dopis, izpolnite ga in skeniranega ali s telefonom fotografiranega pošljite na moj el naslov, NAJKASNEJE DO ČETRKA; kot je napisano v dopisu. Prosim, ker nimam el. naslova vseh kmetij, da ta dopis posredujete še komu, za katerega veste, da je zainetresiran za prodajo s kmetije. 

ZELO POMEMBNO PA JE, DA ZDAJ VZPOSTAVITE DOBER ODNOS Z VAŠIMI KUPCI, ZATO PROSIMO, DA CENE NE DVIGUJETE, SAJ BOSTE S TEM SAMI SEBI, PA TUDI SLOVENSKEMU KMETIJSTVU ŠKODILI. 

Ostanite zdravi!

Miša PUŠENJAK

 

Priloga:

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi