Logo MojaObčina.si

Gorišnica

JUTRI
11°C
6°C
PET.
13°C
7°C

1. športni dan VETER V LASEH

V četrtek, 12. 9. 2019, smo na naši šoli imeli športni dan Veter v laseh, ki ga je organizirala Športna zveza Občine Gorišnica. Vsi učenci naše šole smo se z učitelji in ravnateljem zjutraj zbrali na novem športnem stadionu v Gorišnici. Sledil je uvodni pozdrav, ko je vsak razred prikorakal s svojim razrednikom na zbirno mesto. Po uvodnih govorih je sledil tekmovalni del – učenci smo tekmovali v štirih športnih (rokometnem, nogometnem, atletskem in ribiškem poligonu) in dveh obšportnih disciplinah (literarnem in likovnem poligonu). Nekaj učencev se je celo dopoldne urilo v plesni koreografiji, ki so jo predstavili v zaključnem delu prireditve, ko smo razglasili rezultate in predstavili ustvarjene izdelke. Najboljše tri ekipe so prejele spominske medalje in diplome, vsak sodelujoči učenec pa album. Na športnem dnevu mi je bilo zelo všeč, saj sem lahko videla, kako ustvarjalni in športno uspešni so učenci naše šole.

 

Michelle Törnar, 7. b

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi