Logo MojaObčina.si

Gorišnica

DANES
2°C
-4°C
JUTRI
5°C
-2°C
1670

Gradnja poslovno stanovanjskega objekta v Gorišnici še pred poletjem

Pred kratkim so v Štajerskem tedniku pisali o nameravani gradnji poslovno stanovanjskega objekta v Gorišnici na mestu sedanje kulturne dvorane oziroma "stare občine".
Občina Gorišnica namerava na mestu, kjer sedaj stoji kulturna dvorana zgraditi poslovno stanovanjski objekt s poslovnimi prostori pritličju in 16 stanovanji v dveh etažah. Vrednost investicije je ocenjena na 2,5 miljonov evrov. Gradnja bi naj trajala do občinskega praznika leta 2018. Potencialni kupci za poslovne prostore že obstajajo prodajali pa se bodo na podlagi javnega razpisa z zbiranjem ponudb.

Kakšno pa je vaše mnenje se z nameravanim projektom strinjate in se ga veselite ali boste staro kulturno dvorano pogrešali?

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!