Logo MojaObčina.si

Dolenjske Toplice

JUTRI
10°C
7°C
NED.
5°C
2°C
2665

Ponudbo Dolenjskih Toplic opazili tudi drugi slovenski turistični portali

V občini Dolenjske Toplice se trudimo čim bolj povečati prepoznavnost našega kraja povsod po Sloveniji in tako naše kraje predstaviti čim večjemu številu ljudi. Vsakodnevno se trudimo izboljšati našo turistično ponudbo, ki bo privabljala tako domače, kot tudi tuje turiste, da nas obiščejo in spoznajo naš košček Slovenije. Več kot ponosni smo, da se čedalje več portalov, kot je denimo portal www.apartmaji-slovenija.com odločajo pisati o nas, saj je to dokaz, da je naše trdo delo v preteklih letih obrodilo sadove. Na omenjenem portalu si lahko preberete zanimiv članek o Dolenjskih Toplicah, ki so ga pripravili z namenom promocije našega kraja in naše turistične ponudbe. Pomagajo nam tudi s promocijo lastnikov turističnih nastanitev v Dolenjskih Toplicah, ki se vsakodnevno trudijo, da je vsem obiskovalcem naše destinacije udobno in prijetno med samim bivanjem. Veseli nas, da imajo o nas veliko lepega za povedati tudi drugi, ki so obiskali naše kraje. To nam daje še več dodatne motivacije, da bomo naše delo v prihodnje opravljali še bolje in bolj zagreto, zato smo prepričani, da bodo v prihodnosti  sledile nove in nove omembe našega kraja med slovenskimi blogerji, lastniki spletnih strani in mediji.

Foto: Boštjan Pucelj

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi