Logo MojaObčina.si

Dolenjske Toplice

DANES
19°C
2°C
JUTRI
18°C
0°C
1582

Obvestilo DEDEK MRAZ (privolitev za obdelavo osebnih podatkov)

Občina Dolenjske Toplice bo tudi letos izvedla obdaritev otrok (letniki 2013-2018), ki imajo na območju občine stalno prebivališče. Otrokom posredujemo vabilo na predstavo in obdaritev. Skladno z Uredbo EU o varovanju osebnih podatkov lahko vabilo posredujemo otrokom, katerih starši so podali privolitev za obdelavo osebnih podatkov. V prilogi je obrazec, ki ga starši izpolnijo za otroke rojene v letu 2018 in za tiste otroke, ki privolitve niste podali lani ali pa ste v letu 2019 na novo prijavili stalno prebivališče na območju občine. Izpolnjen in podpisan obrazec posredujete na naslov Občinske uprave (Sokolski trg 4 ali na obcina@dolenjske-toplice.si) najkasneje do konca novembra 2019.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi