Logo MojaObčina.si

Dolenjske Toplice

DANES
14°C
4°C
JUTRI
12°C
0°C
1912

PRED ZAČETKOM NOVEGA ŠOLSKEGA LETA PODPISANA ŠTIRILETNA POGODBA ZA IZVAJANJE PREVOZOV ŠOLSKIH OTROK

V prostorih Občine Dolenjske Toplice je župan Franci Vovk podpisal štiriletno Pogodbo o izvajanju prevozov osnovnošolskih otrok v šolskih letih 2021/22 do 2024/25. V postopku javnega naročila je bilo izbrano podjetje Eurotour d. o. o. iz Novega mesta, ki je te prevoze opravljalo že do sedaj. Prevozi v občini se izvajajo na treh relacijah. Predmet pogodbe je najem treh avtobusov (dveh 49-55 sedežnih in enega 16-21 sedežnega). Pogodbena vrednost z DDV za celotno štiriletno obdobje je 439.401,60 evrov in bistveno ne odstopa od zneska izpred štirih let. Omeniti velja, da bo izbrani prevoznik v okviru podpisane pogodbe z avtobusi izvajal tudi občasne prevoze (dnevi dejavnosti, športne in kulturne aktivnosti, ipd.), zato bodo starši delno finančno razbremenjeni.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi