Logo MojaObčina.si

Dolenjske Toplice

DANES
22°C
8°C
JUTRI
22°C
11°C

Brezplačna delavnica za nevladnike

Regijski NVO center JV Slovenije v sredo, 27. maja, ob 16.30 prireja brezplačno spletno delavnico 'Vsi padamo na dobre zgodbe', namenjeno nevladnim organizacijam v regiji. Te so običajno prepuščene lastni iznajdljivosti, kako informacije o svojih storitvah, uspehih ali težavah spraviti do širše javnosti bodisi preko medijev bodisi preko drugih komunikacijskih kanalov. A za vse velja, da potrebujejo dobre zgodbe. Brezplačna delavnica bo potekala po spletu, prijave pa so obvezne do petka, 22. maja, in sicer preko e-prijavnice na njihovi spletni strani.

http://www.nevladnik.info/si/dogodki/?id=17794

 

Dokumenti, priloge:

vabilo-Vsi padamo na dobre zgodbe

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi