Logo MojaObčina.si

Dolenjske Toplice

DANES
19°C
12°C
JUTRI
22°C
12°C

Teden umetnosti v OŠ in v vrtcu

Med 24. in 30. majem 2021 smo se z našo šolo udeležili projekta Teden umetnosti v šoli in vrtcu 2021, ki ga je objavil Zavod Republike Slovenije za šolstvo. Tema letošnjega Tedna umetnosti v šoli in vrtcu je Moja dežela danes in jutri

Preteklo leto in pol je na svoj način krojilo naš vsakdan in vsi si želimo bolj sproščenega življenja. Z učenci smo v okviru Tedna umetnosti razmišljali o tem, kako se počutimo in česa si želimo v začetku novega šolskega leta. 

Po razredih smo razdelili barvne listke. Vsak učenec je svoja razmišljanja lahko predstavil preko besed, povedi, verzov, slik, risb, piktogramov ... Zbirnik mnenj so kreativno pripeli na pano Erasmus+ projekta KreARTivnost.

Tokrat je vsako mnenje štelo in vsaka oblika je bila pravilna.  Na svoj način so lahko napisali, kaj zares mislijo. In tega nam v teh časih manjka, svobodnega mišljenja.

Pa ne bomo več pisali, kaj in kako. Fotografije govorijo zase.

mag. Urška Bučar, prof.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi