Logo MojaObčina.si

Dolenjske Toplice

DANES
22°C
8°C
JUTRI
22°C
11°C

TEDEN TEATRA V TOPLICAH

Vabljeni na 14. Teden teatra v Toplicah.

 

Teden teatra je svojevrsten praznik gledališča v naši mali občini. V organizacija našega društva ga letos obeležujemo še štirinajsto leto zapored. Vsakič se trudimo pripraviti čim bolj gledljiv in aktualen gledališki program, ki ga prinašajo naše nove predstave kot tudi gostujoče skupine. Tokrat smo ponovno povabili KUD Fofite iz Medvod, ki se ponaša z več gledališkimi priznanji iz regijskih Linhartovih srečanj kot tudi Čufarjevih dni. Tudi mi se trudimo. Celovečerno gledališko predstavo smo naštudirali pod taktirko priznanje gledališke pedagoginje in igralke maje Gal Štromar; pri pripravi predstave za najmlajše pa smo znova šolali mlade igralce.

 

Andrej Hudoklin

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi