Logo MojaObčina.si

Dolenjske Toplice

JUTRI
32°C
18°C
TOR.
30°C
19°C

Odpiranje poslovnih priložnosti - Podjetniška kava

Vljudno vabljeni na dogodek Odpiranje poslovnih priložnosti - Podjetniška kava, ki je namenjen mreženju, pogovorom, dogovorom o podjetniškem sodelovanju in izmenjevanju podjetniških izkušenj ter odpiranju priložnosti za vstop podjetnikov in potencialnih podjetnikov v različne dobaviteljske verige.

Podjetniki, ki boste to želeli, se boste lahko tudi na kratko predstavili.

Dogodek bo potekal v živo v četrtek, 3. 6. 2021 s pričetkom ob 8. uri v Hotelu Bela krajina Metlika.   
Program
8.00 – 8.30 Prihod in registracija udeležencev8.30 - 8.45 Uvodni pozdrav8.45 - 9.15 Predstavitve podjetij9.15 - 11.00 MreženjeDogodek je namenjen mikro, malim in srednjim podjetjem in podjetnikom ter potencialnim podjetnikom iz regije JV Slovenija.Prijava na dogodek je obvezna in poteka izključno elektronsko. Prijavite se najkasneje do srede, 2. 6. 2021 na povezavi: https://spotjvslo.si/dogodek/podjetniska-kava

Več informacij:Marijeta Kobetič

@ marijeta.kobetic@ric-belakrajina.si
# 040 122 872

Lepo vabljeni, na dogodku vas bomo postregli s kavico in prigrizkom.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi