Logo MojaObčina.si

Dobrova-Polhov Gradec

DANES
32°C
20°C
JUTRI
35°C
19°C
4304

VABILO na javni predstavitvi Barjanske kolesarske povezave

Vljudno vabljeni na javni predstavitvi projekta Barjanska kolesarska povezava. Dogodek, ki je bil načrtovan že spomladi, bo zaradi razmer ob razglasitvi epidemije koronavirusa organiziran šele sedaj, za kar se občanom opravičujemo. Zaradi Odloka o začasni splošni omejitvi oziroma prepovedi zbiranja ljudi v Republiki Sloveniji, ki preprečuje zbiranje več kot 50 oseb, je število mest za posamezno predstavitev omejeno, zato bo dogodek organiziran dvakrat.

 

Predstavitvi bosta potekali v torek, 6. oktobra 2020, ob 18. uri, in v četrtek, 8. oktobra 2020, ob 18. uri, v dvorani OŠ Dobrova.

 

Za vse, ki se želite udeležiti predstavitve, je obvezna predhodna prijava v tajništvu Občine Dobrova - Polhov Gradec, na številki 01/3601-800 ali e-mailu info@dobrova-polhovgradec.si. Neprijavljeni posamezniki se predstavitve ne bodo mogli udeležiti. Na predstavitvah bodo upoštevani varnostni ukrepi in priporočila Nacionalnega inštituta za zdravje. 

 

 

Helena Čuk

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi