Logo MojaObčina.si
DANES
26°C
9°C
JUTRI
25°C
13°C
Oceni objavo

Vabilo na izobraževanje "STAREJŠI V DOLGOTRAJNI OSKRBI"

Kaj storiti, ko starostnik ni več sposoben živeti samostojno?


Vabimo vse zainteresirane (predvsem vse, ki delujete v pomoči na domu), da se nam pridružite na izobraževanju Celostne obravnave starejših z vidika oskrbe in dietetike v dolgotrajni oskrbi s prilagoditvijo bivalnega okolja, ki ga vodi Rok Kovačič, diplomiran zdravstvenik in domačin.


Izobraževanja zajemajo področje dela s starejšimi, ki potrebujejo dolgotrajno oskrbo in zajemajo predavanja tako iz področja geriatrije, postopkov zdravstvene nega, paliativne oskrbe, dietetike in prilagoditve bivalnega okolja.
Udeležba na predavanju je BREZPLAČNA v okviru projekta "Združenje izvajalcev za dolgotrajno oskrbo in vzpostavitev starejšim prijaznih točk".


Projekt financira Ministrstvo za gospodarstvo, turizem in šport, Sektor za socialno ekonomijo.


Oglejte si tudi