Logo MojaObčina.si

Dobje

DANES
14°C
-5°C
JUTRI
18°C
-3°C
664

SKLEP o znižanju plačila staršev za programe v vrtcih za čas otrokove odsotnosti – počitniške odjave otrok v mesecu juliju ali avgustu

Na podlagi 17. in 18. člena Pravilnika o metodologiji za oblikovanje cen programov v

vrtcih(Uradni list RS, št. 97/03, 77/05 in 120/05) ter 17. člena Statuta Občine Dobje (Uradni list RS, št. 114/2006) je župan Občine Dobje sprejel

 

SKLEP

o znižanju plačila staršev za programe v vrtcih za čas otrokove odsotnosti – počitniške odjave otrok v mesecu juliju ali avgustu

 

1. člen

Občina Dobje bo krila za otroke s stalnim bivališčem v Občini Dobje stroške vnaprej najavljene poletne počitniške odsotnosti otrok iz vrtcev v mesecu juliju ali avgustu, in sicer za neprekinjeno odsotnost otrok v trajanju 31 dni, v višini 50 % vrednosti zneska, določenega staršem z odločbo o višini plačila programov vrtca (brez prehrane). Najavo odsotnosti so starši dolžni sporočiti v skladu z vrtčevsko organiziranostjo varstva otrok v mesecu juliju ali avgustu ter v roku, ki ga določi vrtec.

 

 

Rezervacija ne velja v primerih, ko je zavezanec za plačilo Ministrstvo za izobraževanje znanost in šport.

 

 

2. člen

Sklep se objavi na spletni strani Občine Dobje ter oglasni deski. Sklep stopi v veljavo z dnem sprejema, uporablja pa se od 01.07.2018 dalje. S sprejemom tega sklepa preneha veljati sklep št.: 602-0002/2014 z dne 11.07.2014.

 

Številka: 602-0004/2018

Datum: 27.06.2018

 

                                                                                           Župan Občine Dobje

                                                                                               Franc Leskovšek

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi