Logo MojaObčina.si

Dobje

DANES
-2°C
-4°C
JUTRI
1°C
-3°C
531

RAZVELJAVITEV JAVNEGA NATEČAJA za prosto uradniško delovno mesto v občinski upravi »Svetovalec za računovodstvo«

Občina Dobje javno objavlja RAZVELJAVITEV JAVNEGA NATEČAJA za prosto uradniško delovno mesto v občinski upravi »Svetovalec za računovodstvo«, ki je bil objavljen dne 3. 4. 2017 na spletni strani občine Dobje in Zavodu Republike Slovenije za zaposlovanje.

 

Prijavljeni kandidati bodo o razveljavitvi javnega natečaja uradniškega delovnega mesta obveščeni pisno. Prijavljeni kandidati imajo pravico pisno zahtevati vrnitev predloženih dokumentov, ki so jih predložili kot dokaz za izpolnjevanje zahtevanih pogojev za opravljanje dela.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij