Logo MojaObčina.si

Dobje

JUTRI
25°C
12°C
SRE.
24°C
13°C
227

Pomoč pri varstvu otrok v najbolj kritičnih sektorjih

Spoštovani župani slovenskih občin, vodstva dijaških in študentskih domov ter študentskih servisov,

 

na današnji tiskovni konferenci je predsednik vlade Janez Janša pozval, da vsi, ki imate dostop do dijakov in študentov, torej mladih, ki bodo te dni imeli več časa kot običajno, pozovete k pomoči v obliki varstva na domu tistim staršem, ki v času zaprtja vrtcev in šol delajo v najbolj obremenjenih sektorjih. Upamo, da s tem zaščitimo tudi vse tiste dedke in babice, ki običajno, v odsotnosti staršev, skrbijo za varstvo otrok.

 

V duhu pomoči in solidarnosti se je naše podjetje Mynanny, d.o.o., odločilo, da iskalcem varstva in ponudnikom varstva brezplačno ponudi on-line aplikacijo, ki omogoča stik med staršem in izvajalcem varstva in njuno neposredno komunikacijo. 

 

Obenem jo dajemo na voljo tudi vsem, ki v teh kriznih časih potrebujejo tudi kakšno drugo pomoč ali jo ponujajo.

 

Prosimo, da informacijo delite mladim preko vaših kanalov, saj želimo pozvati mlade in sposobne varstva, da se v čim večjem številu prijavijo v aplikacijo, hkrati pa starše obvestiti, da obstaja nov kanal za enostavno iskanje pomoči izvajanja varstva v njihovi neposredni bližini.

 

Več informacij v priponki. 

 

Ostanimo zdravi. Lep pozdrav,

 

 

Miha Culiberg

Direktor

M: +38641315315

E: miha.culiberg@mynanny.si

W: mynanny.si; varuska.simojavaruska.si;

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi