Logo MojaObčina.si

Dobje

JUTRI
28°C
14°C
TOR.
28°C
14°C
498

JAVNA PREDSTAVITEV PREDLOGA NAČRTA ZAŠČITE IN REŠEVANJA OB JEDRSKI ALI RADIOLOŠKI NESREČI (VERZIJA 2.0)

Na podlagi 13. člena Uredbe o vsebini in izdelavi načrtov zaščite in reševanja (Uradni list RS, št. 24/12 in 78/16) Občina Dobje objavlja

 

 

 

JAVNO PREDSTAVITEV PREDLOGA NAČRTA ZAŠČITE IN REŠEVANJA OB JEDRSKI ALI RADIOLOŠKI NESREČI (VERZIJA 2.0)

 

Javna predstavitev bo trajala od 13. 2. 2018 do 13. 3. 2018

 

 

 

Predlog načrta zaščite in reševanja bo v času javne predstavitve dostopen na spletni strani občine Dobje (www.dobje.si), po predhodni najavi (tel. št. 03 746 60 30) pa si ga lahko ogledate na sedežu Občine Dobje, Dobje pri Planini 26, 3224 Dobje pri Planini v času uradni ur.

 

Predstavitev osnutka načrta, zbiranje pripomb in predlogov bo potekalo pri skrbnici načrta, Lidiji Čadej.

 

Zbrana mnenja in predlogi se po presoji predstojnika organa ali službe, pristojne za izdelavo načrta zaščite in reševanja, vključijo v predlog načrta zaščite in reševanja pred sprejemom. V predlog načrta zaščite in reševanja se lahko vključijo le tisti predlogi in mnenja, ki so skladni z rešitvami v temeljnem načrtu zaščite in reševanja.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi