Logo MojaObčina.si
JUTRI
4°C
-5°C
NED.
4°C
-5°C
973

Vabilo: Zeleno javno naročanje živil za ponudnike

Ekološke kmetije in druge ponudnike ekoloških in certificiranih živil vabimo, da se udeležite brezplačnega izobraževanja, na katerem boste pridobili znanja na področju javnega naročanja.

Vrednost javnih naročil živil je glede na dostopne podatke več kot 140 milijonov EUR letno, namen dogodka pa je, da tudi vi postanete del tega. Predstavili vam bomo najpogostejše postopke javnega naročanja, pripravo uspešne ponudbe, uporabo portala javnih naročil ter vašo vlogo pri zagotavljanju živil, preverili pa bomo tudi kako naročanje živil poteka v praksi.

KDAJ: ponedeljek, 24. oktobra med 9:30 in 14:45 KJE: Hiša EU, Dunajska cesta 20, Ljubljana Udeležba je brezplačna, prijava pa je mogoča na povezavi, najkasneje do 17. oktobra. Za vsa vprašanja smo vam na voljo na matej.cerovsek@gov.si in 01 478 7356.


Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi