Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.10.2017

oblačno
Danes bo v zahodni Sloveniji delno jasno. Drugod bo pretežno oblačno, ponekod v vzhodni Sloveniji bo občasno še možen rahel dež. Predvsem v Prekmurju in deloma na Štajerskem in Koroškem ter na Gorenjskem vzdolž Karavank in Kamniških Alp bo pihal severni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 9 do 13, na Primorskem do okoli 17 stopinj C.
8°C | 12°C
torek, 24.10.2017
9°C | 15°C
sreda, 25.10.2017
5°C | 17°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 20°C
petek, 27.10.2017
6°C | 18°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.10.2017 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
12°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

Zakaj bi izbrali podjetje Gradnje Destrnik d. ......


GOSPODARSTVO

| |
10.09.2013      18:06
A A

Zakaj bi izbrali podjetje Gradnje Destrnik d. o. o.


Tokrat vam na kratko predstavljamo podjetje, ki v naši občini deluje že nekaj časa, a marsikdo med nami ne ve, katere storitve nam ponujajo.


Deli:

 

 

Podjetje Gradnje Destrnik, družba v lasti Občine Destrnik, skrbi za nemoteno zagotavljanje javnih dobrin in čim boljše vzdrževanje infrastrukture – lokalnih cest, javnih poti, javne razsvetljave, za vzdrževanje pokopališča, vežice, izvajanje zimske službe (pluženje in posip cest, pločnikov, parkirišč, …) itd.

Svoje storitve ponujajo tudi našim občanom in občankam, prav tako pravnim osebam ter vsem, ki jih potrebujejo:

  1. prevozi do 10 ton s tovornim vozilom Man, prevozi materialov s kmetijskim strojem traktor New Holland 120 skiper s prikolico tandem, z nosilnostjo do 8 t, ter prevozi  manjšega blaga s poltovornim vozilom Kia K2500
  2. košnja trave s traktorskim mulčerjem oz. z bočno koso Ferri
  3. čiščenje različnih površin s priključno metlo za čiščenje širine2 m
  4. izkopi, zasipi in planiranje z rovokopačem JCB 3CX
  5. valjanje terena z valjarjem širine1 m, vibroploščo
  6. nameščanje in snemanje plakatov na plakatne panoje Občine Destrnik,
  7. košnja trave z nahrbtno kosilnico in motokultivatorjem s priključno koso oz. mulčerjem
  8. urejanje zelenic, obrezovanje živih mej
  9. priprava podlage za asfalt, tlakovec
  10. polaganje robnikov, tlakovcev

Za izvajanje naštetih storitev ponujajo konkurenčne cene, lahko jih pokličete na telefonsko številko 059 033 558 ali pišete na info@gradnje-destrnik.si oz. se oglasite na sedežu podjetja na Drstelji 45. Lahko pa jih obiščete tudi na njihovi novi spletni strani: www.gradnje-destrnik.si, kjer lahko podate predlog, pohvalo, pritožbo, povpraševanje, … Z veseljem vam bodo priskočili na pomoč.

Podjetje je za vas predstavila: Ksenija Munda

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI GRADNJE DESTRNIK D.O.O.? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!