Logo MojaObčina.si

Črenšovci

DANES
32°C
16°C
JUTRI
31°C
17°C
2552

USPOSABLJANJE ABC POSLOVNIH FINANC

V okviru projekta SPOT svetovanje Pomurje vas s partnerjem projekta Razvojni center Murska Sobota vabijo na brezplačno dvodnevno usposabljanje ABC POSLOVNIH FINANC, ki bo 5.11 in 7.11.2019, s pričetkom ob 9. uri v v prostorih Paviljona EXPANO (konferenčna dvorana).
Prijavite se lahko do 4.11.2019 oz. do zapolnitve mest na e-mail: tine.novak@rcms.si ali na telefonsko številko 070 500 617. Usposabljanje je za udeležence brezplačno, število mest je omejeno.
Več o namenu usposabljanja, poteku delavnic, strokovnih izvajalcih in prijavnici najdete na spletni strani https://www.rcms.si/aktualno/brezplacno-usposabljanje-abc-poslovnih-financ in na spletni strani Občine Črenšovci.


 

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi